Gdańsk Oddział 1 Kwidzyn                         
                                          Oddział Kwidzyn                              
                                     Lista Konkursowa nr 6/2017                        
                                                  oddziału 1 Kwidzyn                                      
            ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
                                    z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości                        
                                  Góra Św. Anny w dniu 01.10.2017.                     
                                           Współrzędne miejsca wypuszczenia                               
                                              50:27:33.  N 18:10:06.  E.                                  
             1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 08:00:00
             2.Średnia odległość z lotu..............:     371059 m.
             3.Ilość członków biorących udział.......:     14
             4.Ilość wysłanych gołębi................:     86
             5.Ilość konkursów.......................: 20.00% -     18 konkursów.
             6.Predkość najszybszego gołębia.........:      1158.54
             7.Predkość najwolniejszego gołębia......:       382.19
             8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 13:22:40
            10.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 13:50:05, dzien lotu  2.
            11.Średni czas trwania konkursu..........: 18 godz. 27 min. 25 sek.
            12.Warunki atmosferyczne 
                                    w miejscu odlotu.: Pogodnie                      
                                   w miejscu przylotu: Pogodnie                      
            13.Punkty stałe..........................:  60.00
            14.System obliczania współzawodnictwa....:  Góra Św. Anny                 
                PUNKTY STAŁE GRADACJA 20 % (Wg. wzoru GMP)
                Seria    7, liczyć    3 konkursów.
                                          Rozliczenie Lotu                             
            ┌────┬─────────────────────────┬────────┬──────┬──────┬──────┬
            |Lp. |Pomiar - Miejscowość     |Ilość   |Wkład.|Zdob. |% Konk|
                                         │Hodowców│Gołębi│Konk. │      
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |1   |1 Kwidzyn                |       4|    23|     3| 13.00|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |2   |2 Prabuty                |       4|    21|     9| 42.90|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |3   |4 Ryjewo                 |       4|    28|     4| 14.30|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |4   |5 Sadlinki               |       2|    14|     2| 14.30|
            ├────┼─────────────────────────┼────────┼──────┼──────┼──────┼
            |    |Ogółem                   |      14|    86|    18| 20.90|
            └────┴─────────────────────────┴────────┴──────┴──────┴──────┴
                  Opracował                                           Za Zarząd
            _______________________                               _____________________
 
                                      Gdańsk Oddział 1 Kwidzyn                                
                                          Oddział Kwidzyn                                     
                                     Lista Konkursowa nr 6/2017                               
                     z miejscowości Góra Św. Anny, odbytego w dniu 01.10.2017.                
     ┌─────┬────────────────────┬────┬────────────────────┬──────────┬─────────┬───────────┬──────┬──────────┬────────┬
     │Lp.  │Nazwisko, imie      │Sek │Nr Obrączki         │Godzina   │Szybkość │Wynik      │Coef. │Odległość │Punkty  
                                  │Rodowej             │Przylotu  │[ m/min ]│Wkł─ KO─ KS│      │w metrach │        
     └─────┴────────────────────┴────┴────────────────────┴──────────┴─────────┴───────────┴──────┴──────────┴────────┴
          1 Justa Mirosław       4    PL-0324-17-2767  MT  1-13:22:40  1158.54    7-  1-  1  11.63     373822    60.00  
          2 Paluch Piotr&Paweł   2    PL-0324-17-5427  MT  1-13:34:52  1127.04    7-  3-  3  23.26     377407    59.29  
          3 Paluch Piotr&Paweł   2    PL-0324-17-5407  MT  1-13:38:01  1116.53    2 <   11>  34.88     377407    58.59  
          4 Karpiński Grzegorz   5    PL-0324-17-1089  MT  1-13:37:59  1062.51    7-  2-  2  46.51     359111    57.88  
          5 Magierowski Józef    4    PL-0324-17-2626  MT  1-14:14:32  1000.25    7-  2-  2  58.14     374626    57.18  
          6 Wojtysiak Krzysztof  2    PL-0324-17-3906  MT  1-14:25:42   967.31    2-  1-  1  69.77     373092    56.47  
          7 Andrzejewski Zygmunt 2    PL-0324-17-4093  MT  1-15:14:55   858.73    5-  1-  1  81.40     373475    55.76  
          8 Karpiński Grzegorz   5    PL-0324-17-1094  MT  1-15:23:42   809.36            2  93.02     359111    55.06  
          9 Sosnowski Franciszek 1    PL-0324-17-9668  MT  1-15:40:49   802.23    7-  2-  2 104.65     369682    54.35  
         10 Sosnowski Franciszek 1    PL-0324-17-9631  MT  1-16:24:59   737.78            2 116.28     369682    53.65  
         11 Paluch Piotr&Paweł   2    DV-03215-17-283  MT  1-18:15:32   649.84            3 127.91     377407    52.94  
         12 Magierowski Józef    4    PL-0324-17-2610  MT  2-07:31:49   426.65            2 139.53     374626    52.24  
         13 Paluch Piotr&Paweł   2    PL-0324-17-5411  MT  2-07:50:23   421.76    7-  4-  3 151.16     377407    51.53  
         14 Paluch Piotr&Paweł   2    PL-0324-17-5435  MT  2-09:32:12   391.03    2 <   15> 162.79     377407    50.82  
         15 Paluch Piotr&Paweł   2    PL-0324-17-5445  MT  2-09:41:12   388.53    3 <   18> 174.42     377407    50.12  
         16 Krzyżanowski Eugeniu 1    PL-0324-17-8030  MT  2-09:37:17   386.43    6-  1-  1 186.05     368735    49.41  
         17 Polakiewicz Grzegorz 4    PL-0371317-3762  MT  2-09:57:50   385.38    7-  1-  1 197.67     381260    48.71  
         18 Paluch Piotr&Paweł   2    PL-0324-17-5421  MT  2-10:04:32   382.19            4 209.30     377407           
      -------------------------------------------------- Koniec konkursu. Baza  1 : 5 --------------------------------------------------
         19 Krzyżanowski Eugeniu 1    PL-0324-17-8003      10:37:17   370.71                        368735           
         20 Polakiewicz Grzegorz 4    PL-0371317-3772      11:46:17   358.01                        381260           
         21 Latopolski-Rankiewic 1    PL-0324-17-8339      12:36:06   342.83                        367922           
         22 Andrzejewski Zygmunt 2    PL-0324-17-4055      13:40:20   331.03                        373475           
         23 Justa Mirosław       4    PL-0324-17-2790      13:49:33   329.28                        373822           
         24 Karpiński Grzegorz   5    PL-0324-17-1056      14:11:00   321.33                        359111           
         25 Polakiewicz Grzegorz 4    PL-0371317-2375      16:04:30   306.21                        381260           
                                        <-> Dobry Lot ! <->                                   

 

 
                                      Gdańsk Oddział 1 Kwidzyn                                
                                          Oddział Kwidzyn                                     
     Lot nr:  6 Góra Św. Anny, odbyty w dniu: 01.10.2017.
     Góra Św. Anny Punkty + Szybkosc 
     ┌────┬─────────────────────────────┬───┬───────┬──────┬─────┬───────┬──────┐
     │Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│ Wkład.│ Konk │Razem│Razem  Konk/│
                                      │Sek│       │ Pkt. │konk.│punktyWkł.%│
     └────┴─────────────────────────────┴───┴───────┴──────┴─────┴───────┴──────┘
         1 Paluch Piotr&Paweł             2         7      3      3  170.82    42.9 
         2 Paluch Piotr&Paweł             2         7      3      4  152.47    57.1 
         3 Karpiński Grzegorz             5         7      2      2  112.94    28.6 
         4 Magierowski Józef              4         7      2      2  109.42    28.6 
         5 Sosnowski Franciszek           1         7      2      2  108.00    28.6 
         6 Justa Mirosław                 4         7      1      1   60.00    14.3 
         7 Wojtysiak Krzysztof            2         2      1      1   56.47    50.0 
         8 Andrzejewski Zygmunt           2         5      1      1   55.76    20.0 
         9 Krzyżanowski Eugeniusz         1         6      1      1   49.41    16.7 
        10 Polakiewicz Grzegorz           4         7      1      1   48.71    14.3 
        11 Knabe Piotr                    4         7      0      0    0.00     0.0 
        12 Hillar Leszek                  5         7      0      0    0.00     0.0 
        13 Latopolski-Rankiewicz .        1         8      0      0    0.00     0.0 
        14 Olszewski Marian               1         2      0      0    0.00     0.0